Isotope is een knap en heel lief Frans gefokt paard, geb. 17-02-2018.
Hij heeft gezonde portie looplust en leert snel. De 1e keer vreemd terrein vindt hij het spannend, maar als je hem rustig aan het werk zet en wat oefeningen met hem doet, is de aandacht op jou en kan je hem prima rijden. Hij is niet heel schrikkerig of ril, hij eigenlijk best een stoer paard.
Mijn dochter en ik heb hem vooral recreatief gereden, veel buitenritten, dressuurmatig in de bak, en mijn dochter maakte wel eens een sprongentje. Dit vindt hij ook heel leuk, wordt er erg enthousiast van, maar ik durf dit niet.
Nu mijn dochter niet meer thuis woont en ik mijn oude paard heb terug gekocht, staat hij steeds vaker niets te doen. Daarom zoeken we voor hem een ruiter die hem meer te doen geeft en meer tijd voor hem heeft.
Het is verder een heel makkelijk paard, braaf op de trailer, bij de hoefsmid, verkeersmak ook groot verkeer, bekend met koeien, honden (kleine) kinderen, bekend met grondwerk, dubbele lijnen. Staat op ijzerloos, maar heeft wel op ijzers gestaan, hij krijgt nu hoefschoenen aan als we op buitenrit gaan.