We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.

Meer informatie

Deze Renault Sodiak automaat in de kleur RAL7022 is stijlvol en een echte eyecatcher met zwarte lichtmetalen velgen en zwarte details. De truck met enkele cabine en 3 zitplaatsen geeft door de perfecte wegligging en het rijgemak het gevoel dat u in een personenauto rijdt.

De truck is uitgerust met zwart lederen bekleding met ruitmotief en een groot multifunctioneel scherm met navigatie en de boardcomputer van de auto.

Het met hengstenuitvoering ingerichte paardengedeelte is voorzien van een camerasysteem met monitor in de cabine. De wielkasten zijn standaard voorzien van trapbescherming en het RVS tussenschot is voorzien van een stootkussen. Ook zitten er twee ramen en een ventilatiesysteem in het paardengedeelte en kunt uw door het camerasysteem en de tempratuursensor uw paarden onderweg monitoren en zodat dat ieder paard comfortabel, ontspannen en veilig kan reizen.

Heeft u interesse of vragen over deze horsetruck? Neem vrijblijvend contact met ons op en wij nemen graag de mogelijkheden met u door.

Ook met lease privé of zakelijk en het inruilen van uw eigen trailer of horsetruck is er bij ons veel mogelijk.

Opties Paardengedeelte:
Dakluik
Hoofdstelsteunen
Kast met legplanken
Led verlichting dag / nacht
Opklapbaar hoofd tussenschot
Opstap bij achterdeur
Ventilatie
Verplaatsbaar tussenschot op railsysteem
Verstelbare zadelsteunen
Verticaal schuivend raam
Vloer- en zijbescherming in gedempt rubber    

Merk / Model                      Renault Sodiak
Datum eerste registratie     Nieuw
Kenteken
Cabine                                 Enkel
Aantal zitplaatsen                2
Transmissie                         Automaat
Kleur                                   RAL 7022
Bekleding                            Zwart lederen bekleding met ruitmotief
Laadvermogen                    Kg
Ledig gewicht                      Kg
Euronomering                     EURO-Euro 6
BTW marge                        Ex btw  

Aanvullende opties:
Achteruitrijcamera
Airbag
Airco
Automatische koplampen
Automatische regensensor
Black edition
Boeglampen
Camera in paardengedeelte
Cruise control
Full colour monitor in cabine
Kapstokhaken in cabine
Kunststof onderdelen in kleur
Lederen bekleding
Mistlampen
Navigatie
Radio- bluetooth verbinding
Snelheidsbegrenzer
Start-stop systeem
Trekhaak Verstelbaar stuur