We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.

Meer informatie

De 22e Youhorse.auction staat online met jonge en gereden springpaarden en zelfs deze prachtige bonte pony Vitesse.

Het online bieden is van 30 april tot en met 3 mei.
www.youhorse.auction

Vitesse:
Wat een talentvolle pony! Zijn uiterlijk trekt meteen de aandacht en hij springt ook nog eens erg goed. De 5-jarige Vitesse toont een galop die bij een paard hoort en heeft alles in zich om een ​​springpony van topniveau te worden. Inmiddels heeft hij ervaring opgedaan op 80 centimeter. Vitesse stamt af van de KWPN-hengst Vermont, die zelf gefokt is uit een Grand Prix-merrie en uit dezelfde familie als topvererver Capitol I. Moeder Hooiweide Oma is een pinto-merrie van Opan (1.40m springen) en halfzus naar de AES goedgekeurde hengst Pablo (1.30m niveau).

Stamboom

Vader Vermont
Vader van vader Carolus II
v.v.v. Capitol I
m.v.v. Lacq
Moeder van vader Pracht S
v.m.v. Corland
m.m.v. Europa IV
Moeder Hooiweide Oma
Vader van moeder Open
v.v.m. Peter Pan
m.v.m. Cieni
Moeder van moeder Wanda
v.m.m. NN
m.m.m. NN